MPT ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ, TÜRKİYE PETROLLERİ TOPRAK KİRLİLİĞİ İHALESİNİ KAZANDI.

MPT Çevre Çözümleri, yenilikçi ve yatırımcı vizyonu ile gün geçtikçe istasyon ağını nitelikli istasyonlarla hızlı bir şekilde büyüten Türkiye Petrolleri’nin açtığı “İstasyonlarda Toprak Kirliliği Tespiti” ihalesini kazanmanın gururunu yaşıyor.
MPT 2013 yılından bu yana başta akaryakıt ve LPG sektörü olmak üzere büyük endüstriyel tesislerde ve kamu kurumlarında çalışmalarını sürdürmekte olup, referanslarına sektörün öncü dağıtım firmalarından Türkiye Petrolleri’ni de ekleyerek memnuniyet ağını genişletmeye devam ediyor. İtalyan ortağı Petroltecnica’nın 60 yılı aşkın çevre ve tank teknolojileri çözümleri ve iş ortağı Mepsan’ın Türkiye’deki gücünün birleşimiyle; müşterilerinin koruyucu ve önleyici danışmanlık çalışmaları taleplerine cevap veriyor.
Konusunda uzman teknik ekibi ve on yılları aşan tecrübeli yöneticileri sayesinde MPT Çevre Çözümleri; toprak kirliliği tespit hizmeti, kirlilik giderimine yönelik iyileştirme (remediasyon) çalışmalarını bünyesinde bulunduruyor. Bu kapsamda çevre bilinci hassasiyeti ile de bilinen Türkiye Petrolleri dahil olmak üzere; TÜRKAK 17020 A tipi muayene kuruluşu olarak tank ve hatlarda sızdırmazlık testleri, sıfır atık yönetmeliğine uygun tehlikeli – tehlikesiz atık depolama konteyner hizmeti ve ürünlerini, sektörün ihtiyaçlarına cevap veren tedarikçisi olarak çalışmalarına devam ediyor.
MPT Çevre Çözümleri yetkilileri; TP Yönetimi ve Mühendislik ekibi tarafından son derece titizlikle ve şeffaf şekilde toprak kirliliği ihale sürecinin tamamlandığını belirtti. Bu ihalenin, MPT Çevre Çözümleri’ne ve Türkiye’nin en önemli dağıtım firmalarından, 650’nin üzerinde bayi ağına sahip Türkiye Petrolleri’ ne hayırlı olmasını, kurulan bu çözüm ortaklığının ilerleyen dönemlerde de artarak devam etmesi temennilerini belirtti.
MPT ürünleri hakkında daha fazla bilgi için; 0 850 7240678 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

social position

Bu gönderiyi paylaş


YENİLİKÇİ ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ
MPT E-BÜLTEN
Son güncellemelerden anında haberdar olun.
ABONE OL!
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.