Uygulamalar

 • Seçme ve Yerleştirme

  Şirketimizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda, personel ihtiyaçlarımıza ve aranan niteliklerine uygun adayları bünyemize katmak için, seçme ve yerleştirme sürecimiz başlar.Şirketimize sitemizdeki form aracılığıyla ve anlaşmalı internet sitelerinde duyurulan ilanlarımızdan başvuru yapabilirsiniz.Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri olumlu bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. Değerlendirmeler sonucunda, işe alım süreci, en uygun adaya iş teklifi yapılması ile sonlanır. İş teklifi yapılmayan adaylara değerlendirilme durumları ile ilgili bilgi verilir. Adayların başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirmek üzere veritabanımızda saklı tutulur ve uygun olabilecek pozisyonlar için ilgili adaylarla iletişime geçilir.

 • Kariyer Yönetimi

  Organizasyonun etkin işleyişinde devamlılığı sağlamak, Yetkin ve göreve uygun çalışan profiline sahip olmak, çalışanlarımızın üstlendikleri rollerde deneyim, bilgi, becerilerini artırmak, onları doğru şekilde değerlendirmek ve yönlendirmek ; kendi yetkinlikleri, tecrübeleri ve ilgi alanlarına göre önerilerde bulunup, ilerlemelerini sağlamak amacıyla, şirketimizde kariyer yönetim sistemi geliştirilmiştir.

 • Performans Yönetimi

  Misyon,vizyon ve değerler doğrultusunda oluşturulan iş hedefleri ve yetkinlikler ile performans odaklı çalışma anlayışını güçlendirmek, yönetici ve çalışan arasındaki beklentilerin karşılıklı anlaşılarak, açık iletişimi teşvik etmek, çalışanın eğitim ve gelişim ihtiyaçları belirlemek ve şirketi hedeflerinin çalışanlar tarafından da benimsenmesini sağlamak için , şirketimizde performans yönetim sistemi geliştirilmiştir.

 • Eğitim Ve İş Geliştirme

  Mesleki gelişim fırsatları ile birlikte kişisel gelişimi desteklemek, çalışanların becerilerini ve deneyimlerini geliştirmek amacıyla farklı başlıklarda gerek şirket içinde, gerekse dışarıdan katkı sağlanarak, çalışanlara yönelik eğitim programları düzenlenmekte ve takip edilmektedir. Bunlarla birlikte periyodik olarak tüm çalışanlara kalite, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verilmektedir.

YENİLİKÇİ ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ
MPT E-BÜLTEN
Son güncellemelerden anında haberdar olun.
ABONE OL!
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.