KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ, ATIK DEPOLAMA ÜNİTELERİ İÇİN MPT ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ’Nİ TERCİH ETTİ!

Son yaptığımız çalışmalarla birlikte Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü de bünyesinde işlettiği Otoyol Bakım ve İşletme Şeflikleri’nde  çevreye ve sürdürebilirlik konularına gösterdiği büyük hassasiyet ve uyum neticesinde  tesislerinde oluşturduğu geçici atık depolama ünitelerinde çözüm ortağı olarak MPT Çevre Çözümleri’ni tercih etti.

Ülkemizin ihtiyaçları ve sektörümüzün taleplerine bağlı olarak MPT Çevre Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. 2013 yılından bu yana  MEPSAN grup şirketi olarak üretim teknolojilerinden edindiği tecrübelerle, Atık Yönetimi Yönetmeliği ve Sıfır Atık Yönetmeliği’ne uygun tehlikeli / tehlikesiz geçici atık depolama alanları oluşturuyor. Üretmiş olduğumuz tehlikeli atık geçici depolama alanları her iki yönetmeliğe uygun ve bütün gereklilikleri karşılayan, herhangi bir inşaat çalışması ve izni gerektirmeyen özelliktedir. 3 tip olarak ürettiğimiz tehlikeli atık geçici depolama alanları tesislerin ihtiyaçların maksimum düzeyde karşılamak üzere deneyimli mühendis ekibimiz tarafından tasarlanmıştır. Son teknolojilerle ve elektrostatik toz boya tekniği ile boyanarak paslanma ve korozyona karşı uzun yıllar dayanıklıdır. Türkiye’nin her noktasına çok hızlı ve emniyetli bir şekilde teslim edilen ürünlerimizi birçok kamu ve özel kuruluş ile birlikte dağıtım şirketleri ve akaryakıt istasyonlarında kullanılmaktadır.

MPT çözüm ortaklığı felsefesi ile müşterilerinin ürün ve hizmet taleplerini karşılamaya devam edecek…

MPT ürün ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için; 0 850 7240678 numaralı telefonu arayabilir, info@mpt.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

social position

Bu gönderiyi paylaş


YENİLİKÇİ ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ
MPT E-BÜLTEN
Son güncellemelerden anında haberdar olun.
ABONE OL!
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.